KONST / Litografier / Färglitografier 12769348
nr 1276 9348
Olle Hamngren
(f. 1960), Sverige
Färglitografier, 2 st, Motorcykelmotor. Signerad, numrerad 8/75, daterad 1988. Motivet: 60x80 cm
Olle Hamngren, svensk konstnär född 1960.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:22:32
20/9 17:12:17